'Türkiye’nin kırılma noktası olacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, 2019 seçimlerini değerlendirerek, seçimlerin Türkiye’nin kırılma noktası olacağını söyledi.

 Türkiyenin kırılma noktası olacak
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, Yurtbaşı beldesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

Ziyaret sonrasında değerlendirme yapan Milletvekili Tahir Öztürk, hizmetlerin devamından yana olduklarını belirterek, “İnsanlar fanidir. Gelip geçer. Biz de belki yarın fani oluruz ama önemli olan hizmetlerin Elazığ’da da, ülkemizde de devam etmesidir” dedi.

2019 seçimlerini değerlendiren Tahir Öztürk, seçimlerin Türkiye’nin kırılma noktası olacağını söyledi.

Yapılacak seçimin önemine vurgu yapan Öztürk, “Türkiye’nin kırılma noktası olacak. Ben inanıyorum ki halkımız bize güvendiği müddetçe, bize destek verdiği müddetçe biz her zaman başarılı oluruz. Çünkü 11 seçimdir biz Türkiye’de rekor kırmışız. Dünya ülkelerinde 11 seçimde üst üste seçim kazanacaksın ve her seçiminde de başarılı olarak oyunu artırarak devam edeceksin. Hiçbir partiye nasip olmadı. Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar böyle bir hükümet de görülmedi. Biz sadece 50, 60 arasında rahmetli Menderes’e nasip olmuştu ama biz o rekoru da kırdık. Aşağı yukarı 16 senedir bu hizmeti devam ettiriyoruz. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimizle, çalışmalarımızla Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu parti, bu dava devam edecek. Önemli olan bu davaya inananlarla devam etmek. Ben inanıyorum ki 2019 mahalli seçimleri bizim için çok önemli. Amacımız, öncelikle 2019’daki mahalli seçimlerde başarıyla çıkmak 6 ay sonra yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçimleriyle aynı başarıyı yakalamak” ifadelerini kullandı.

AK Parti Yurtbaşı Belde Başkanı İsmail Serim de, milletvekillerinin beldenin sorunlarıyla ilgilendiğine ve çözüm aradığına dikkat çekerek, “Milletvekilimiz, beldemizi ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hoş geldin diyorum.  Milletvekilimiz, beldemizin sorunlarıyla ilgileniyor. Belediye başkanıma ve bizlere yardımcı oluyor. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz ise, “Hizmetleri rahmetli başkanımızın bıraktığı yerden Allah’ın izniyle en iyi şekilde devam ettireceğiz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.