'Üç hilal Elazığ’a damgasını vuracak'

MHP Elazığ Milletvekili adayı Oğuzhan Demir, MHP'nin yükselişinin devam ettiğini dile getirerek, “Üç hilal Elazığ’a damgasını vuracak. Biz 5 milletvekilinin 5’inede talibiz. Fakat milletimizin desteği ve Allah’ımızın müsaadesiyle ne kadar milletvekili olursa ona razıyız.” dedi.

 Üç hilal Elazığa damgasını vuracak
Elazığ Güncel

MHP Elazığ Milletvekili adayı Oğuzhan Demir, MHP'nin yükselişinin devam ettiğini dile getirerek, “Üç hilal Elazığ’a damgasını vuracak. Biz 5 milletvekilinin 5’inede talibiz. Fakat milletimizin desteği ve Allah’ımızın müsaadesiyle ne kadar milletvekili olursa ona razıyız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. 
24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarını hızlandıran MHP Elazığ Milletvekili adayları Oğuzhan Demir, Mustafa Fahir Şaşmaz, Mesut Aksan ve Sami, Selen Alacakaya, Arıcak ve Maden ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldiler. Alacakaya, Arıcak ve Maden ilçeleri ile çalışmalarını sürdüren Milletvekili adaylarına MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, il yönetim kurulu üyeleri ile teşkilat mensupları eşlik etti. 
Seçim ziyaretleri kapsamında ilçe ve beldelerde yaptıkları çalışmalarda MHP kadrolarını halkın bağrına bastığını vurgulayan Milletvekili adayı Oğuzhan Demir, MHP'nin yükselişinin devam ettiğini dile getirdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye halkın desteğinin yoğun olduğunu anlatan Demir, “5 Milletvekili adayı olarak ilçe, belde ve köylerimizi dolaşıyoruz. Dolaşmaya da devam edeceğiz. Yolda karşılaştığımız, ziyaret ettiğimiz hanımefendiler, beyefendiler hepsi çok sıcak ve samimi duygularla Milliyetçi Hareket Partisini desteklediklerini ifade ettiler. Ayrıca MHP’nin bu ülke için çok önemli bir parti olduğunu ve ülkenin teminatı olduğunu dile getirdiler. Halkımız bizi kucaklıyor, biz bundan çok mutluyuz. İnşallah bunu başaracağız. Biz 5 milletvekilinin 5’inede talibiz. Fakat milletimizin desteği ve Allah’ımızın müsaadesiyle ne kadar milletvekili olursa ona razıyız.” dedi.

“PARTİMİZE OLAN TEVECCÜH HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”
MHP'nin Milletvekili adayı Mustafa Fahir Şaşmaz, seçim çalışmalarında milletin samimiyetini gördüğünü ve partilerine olan teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini vurguladı. Şaşmaz, "Millet geleceğine sahip çıkıyor. Devlet beyi takdir ettiğini açıkça vurguluyor. Vatandaşlarımız desteğinin partimize olduğunu her ziyaretimizde dile getiriyor. Her gittiğimiz yer de milletimiz önce gönlünü sonra ise kapısını bizlere açıyor. Seçim çalışmalarımızda hep milletimizle kucaklaştık. Belki de 10 bin den fazla hemşerimizin elini sıktık ve derdini dinledik. Gördüğümüz şudur ki Millet devlet diyor, millet MHP diyor" ifadelerini kullandı.

“CUMHUR İTTİFAKINI ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ”
24 Haziran seçimlerinin basit bir milletvekili seçimi olmadığını vurgulayan Milletvekili adayı Mesut Aksan, "Ben her zaman şunu söylüyorum. Biz ülkücüler, biz Türk milliyetçileri Türk milletini karşılıksız seven fikrin, canımız ve malımız her şeyimiz dahil her türlüğü varlığımızı milletimize ve bayrağımıza karşılıksız veren bir fikrin temsilcileriyiz. Bu uğurda canımız feda olsun. Yeter ki Türk milleti payidar olsun ve ezanlarımız susmasın, bayrağımız inmesin. Biz böyle düşündük ve 24 Haziran seçimlerine de bu pencereden bakıyoruz. 24 Haziran basit bir milletvekili seçimi değil. Biz Cumhur İttifakını da 24 Haziran'da zaferle taçlandırmalıyız ki 15 Temmuz'a geri dönmeyelim. 15 Temmuz'a geri dönersek vermiş olduğumuz onca mücadele de şehit olmuş ve gazi olmuş insanların vebali omuzlarımız üzerinden kalmaz. Türk milletine güveniyoruz. Türk milleti ferasetli bir millettir. Seçim çalışmalarımız iyi gidiyor. Allah utandırmasın." dedi.

“BU SEÇİMDE RÜZGAR BİZİMLEDİR”
MHP olarak seçimlere çok önceden hazırlandıklarını ifade eden Milletvekili adayı Sami Selen şunları söyledi: "Seçim hazırlıklarımızı yaptık ve bugünde yollara düştük. Gittiğimiz ilçelerde Halkımız teveccüh ediyor ve MHP diyor. Bu seçimlerde Allah'ın izni ile rüzgar bizimledir. Milliyetçilik ruhu işlemiş milletimiz bizimle birlikte beraber seçimlerde partimizi en yüksek oyla iktidara taşımak için yollara düşüyoruz. Bugünde seçim çalışmamızıAlacakaya, Arıcak ve Maden ilçelerimizde sürdürdük. Vatandaşlarımıza ülkemiz üzerinde oynanan oyunları özellikle cumhur ittifakını anlatarak, bu oyunları milletimizle birlikte bozacağımızı anlatıyoruz. Halkımızla bir araya geliyoruz seçim çalışmalarımızda. Çalışmalarımız coşkulu bir şekilde devam ediyor. Kalabalık bir konvoyla karşılanıyoruz. Halkımızın partimize ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye yoğun bir teveccüh gösteriyorlar. Bizlerde bu teveccühe layık olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız."

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.