'Üniversite sanayi işbirliği artırılacak'

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, üniversite sanayi işbirliğinin yükseltilmesi noktasında profesyonel adımların atılacağını söyledi. 

 Üniversite sanayi işbirliği artırılacak
Elazığ Güncel

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, üniversite sanayi işbirliğinin yükseltilmesi ve Teknokent’in marka değerinin yükseltilmesi noktasında profesyonel adımların atılacağını söyledi. 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Cebeci ile Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve Meclis Başkanı Ahmet Yaşar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Asilhan Arslan, ziyarette yaptığı değerlendirmede üniversite sanayi işbirliğinin yükseltilmesi ve Teknokent’in marka değerinin yükseltilmesi noktasında çok daha profesyonel adımların atılacağını söyledi. Başkan Arslan Fırat Teknokent’te yer alan yazılım firmalarının çok önemli başarılara imza attıklarını belirterek, “Elazığ adına çok önemli bir altyapı olan Fırat Teknokent’in marka değerinin yükseltilmesi için buradan ulusal ve uluslar arası başarılara imza atan çalışmaların üretilmesi gerekiyor. Bu noktada çok şükür çok iyi çalışmalar yapıldı ve yapılıyor. Oda olarak biz bu süreci profesyonelce yönetip üniversite sanayi işbirliği noktasında başta savunma sanayi olmak üzere çok önemli projeleri akademisyenlerimizle birlikte yürütmek ve ilimize katma değer sağlamak istiyoruz. Bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz ve temennileriniz için teşekkür ediyorum” dedi. 
F.Ü. Rektör ve Rektör Yardımcısının ziyaretinin ardından Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül ile bir araya gelen Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, emniyet teşkilatının yanında olduklarını söyledi. 
Emniyet Müdürü Cangün de, Başkan Arslan ile Meclis Başkanı Yaşar’a başarılar dileyerek yeni dönemde Elazığ’a birlikte hizmet verecek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.