'Üretime ağırlık verilmesi gerekiyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, gelişmek isteyen toplumların mutlaka üretime ağırlık vermesi gerektiğini vurguladı.

 Üretime ağırlık verilmesi gerekiyor
Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Şahin Şerifoğulları, gelişmek isteyen toplumların mutlaka üretime ağırlık vermesi gerektiğini vurguladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesindeki işletmeleri gezen Şerifoğulları, sorunları dinledi ve işçilerle sohbet etti. 

Sanayileşmenin önemine vurgu yapan Şerifoğulları; “Seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bugün de Organize Sanayi Bölgemizdeyiz. AK Parti iktidarları döneminde Elazığ’ımız sanayi anlamında çok ciddi bir atılım gerçekleştirdi. Son dönemlerde hayata geçirilen 6. Bölge teşviki işletme sahiplerimize çok önemli katkı sağladı. Bu tür teşvikler yeni dönemde de devam edecek ve yatırım yapmak isteyenler devlet eliyle desteklenecek. İş adamlarımıza AK Parti iktidarlarımızın döneminde sağlanan kolaylıklar istihdama ve şehir ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor. İnşallah 24 Haziran’dan sonra yeni sistemle birlikte şehrimize çok daha fazla yatırım gelmesine öncülük edeceğiz. Ben bugünkü ziyaretlerimizde bizleri en iyi şekilde ağırlayan işletme sahiplerimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • BİR DOST | 07 Haziran 2018 04:39

    Bu ülke betona dayalı yatırım anlayışından üretime dayalı yatırıma geçmezse imf nin kapısına doğru gitmektedir. Üretmeden aşırı tüketen bir ülkeyiz Bütün kaynaklar betona yatırılmakta Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.