'Yapılan hizmeti unutmayan bir halkımız var'

Secim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret eden AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Kadirşinas bir halkımız var. Kendisine yapılan hizmeti hiç unutmayan ve karşılığını kat kat veren bir halk.” dedi. 

 Yapılan hizmeti unutmayan bir halkımız var
Elazığ Güncel

Secim çalışmaları kapsamında vatandaşları ziyaret eden AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “Kadirşinas bir halkımız var. Kendisine yapılan hizmeti hiç unutmayan ve karşılığını kat kat veren bir halk.” dedi. 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 24 Haziran’da yapılacak seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve belde gezilerine devam ediyor. 
Ramazan Gürgöze, seçim çalışmaları kapsamında, vatandaşlarla bir araya geliyor, sorunları dinleyip çözümü önerileri arıyor. 
Esnaf ziyaretlerine önem veren Ramazan Gürgöze, ilçe ve belde teşkilatlarıyla da bir araya geliyor, toplantılar düzenliyor. 
24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında, Arıcak ve Alacakaya ilçelerine giden Gürgöze,  daha sonra Üçocak, Bükardi, Erimli beldeleri ve Palu’ya bağlı Baltaşı köyüne aynı gün içerisinde ziyarette bulundu.  
Arıcak ilçesinde yeni parti binasının açılışını gerçekleştiren AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze açılışta şunları söyledi Arıcak ilçesine önem verdiklerini söyledi.
İlçe Başkanı Nadir Gülşen’in çalışmalarına da değinen Gürgöze, ilçe başkanının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Arıcaklıların AK partiye sürekli destek verdiklerinin altını çizen Başkan Gürgöze, 24 Haziran’da da Arıcak’tan güçlü bir destek beklediklerini aktardı.
Arıcak ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, buradan Üçocak Beldesine geçti.  Üçocak’da kısa bir basın açıklaması yapan Gürgöze, “Arıcak bize 1 Kasım seçimlerinde yüzde 73’lük bir destek verdi. 16 Nisan Referandumunda ise yüzde 83’lük bir destek verdi. Allah’ın izniyle Arıcak bu 24 Haziran seçimlerinde de rekor kıracak. Buralar gerçekten zor coğrafyalar. Bu zor coğrafyanın geçmişten gelen sorunları var. Bu sorunları hükümetlerimiz döneminde çözdük, çözüyoruz. Yeni göreve gelecek milletvekilleriyle ve yeni başkanlık sisteminin getireceği etkin ve hızlı karar alma süreciyle inşallah bütün sorunlar çözülecektir.” ifadelerini kullandı.  
Arıcak’taki temaslarının ardından Alacakaya ilçesine geçen İl Başkanı Ramazan Gürgöze, burada parti binasında teşkilat mensupları ve vatandaşlarla bir araya geldi.  
Alacakaya’da da esnafları ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Gürgöze, açıklamasında, “İlçemize seçim ziyareti gerçekleştirdik. Seçime az bir zaman kala, hiç kimsenin gelip ziyaret etmediği; ama bizim 16 yıl boyunca bırakın ziyaret etmeyi, hizmet getirdiğimiz yerlere seçim ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.  Milletimiz şuna bir defa daha şahitlik etti ki gerçekten kadirşinas bir halkımız var. Kendisine yapılan hizmeti hiç unutmayan ve karşılığını kat kat veren bir halk.” şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.