'Yatırımlara ödenek talebinde bulunduk'

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve milletvekili adayı Metin Bulut “Yine bazı kurum ve kuruluşlara ödenek çıkartılmasıyla alakalı taleplerimizi ilettik, onunla alakalı anında talimatlarını verdiler” dedi.

 Yatırımlara ödenek talebinde bulunduk
Elazığ Güncel

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve milletvekili adayı Metin Bulut seçim çalışmaları kapsamında, Durağı Şira Pazarı, Saray Camii ve Buğday Meydanı’nı ziyaret etti.
Esnaf gezilerinin ardından gündem değerlendirmesi yapan Metin Bulut, Elazığ’da yatırımı devam eden yatırımlara ödenek talebinde bulunduklarını söyledi.
Metin Bulut, “Yine bazı kurum ve kuruluşlara ödenek çıkartılmasıyla alakalı taleplerimizi ilettik, onunla alakalı anında talimatlarını verdiler” dedi.
Milletvekili Metin Bulut değerlendirmesinde şu görüşlere yer verdi: “Elazığ’da bir lojistik merkezi kurmayı hedefliyoruz, planlıyoruz. Sayın Başbakanımız bunun da notunu da aldılar, anında ona da müdahil oldular. Onun dışında bizim çok yakından takip ettiğimiz, hakikatten 26. Dönem milletvekili arkadaşlarımızın da çok yoğun mesai verdiği önemli sorunlarından bir tanesiydi Elazığ’ın. Bunun ihalesi yapılmıştı. Sürecin hızlanmasıyla alakalı Devlet Su İşleri de boru temini yapacaktı. O boruların hepsi temin edildi. Ama pompajında bir an önce devreye girmesiyle alakalı talebimizi ilettik. Bir an önce ona başlanmasının çok uygun olacağını söyleyince kendisi anında Orman Bakanımızı aradı ve huzurumuzda talimatlarını verdi. Öyle tahmin ediyorum ki oda hızlanacaktır. Böyle olunca hakikatten dün Elazığ açısından fevkalade güzel ve fevkalade verimli bir gün oldu”
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • ercan | 03 Haziran 2018 23:00

    Elazığ sevdası mı koltuk sevdası mı? Birisi bu kişilere sorabilir mi Elazığ'a ne yaptınız? Yatırımlara ödenek talebinde bulunmuşlar mış? Olmayan yatırımlara mı ödenek? Sayenizde Elazığ geriledikçe geriledi.

  • Mete | 03 Haziran 2018 14:58

    Elazığın en nefret edilen vekili Metin efendinin Akepe tarafından 1. sıraya konulması Elazığa hakarettir. Elazığ düşmanı Akepeye oy yok.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.