2 caddede yol çalışması yapılıyor

Hacı Hayri Caddesi’nde 6 metre genişletilecek yol ve kaldırımların yapım çalışmaları devam ediyor. Bağkur Caddesi’nde ise kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmaları yapılıyor.

2 caddede yol çalışması yapılıyor
Elazığ Güncel

2 caddede yol çalışması yapılıyor

Elazığ’da geçtiğimiz günlerde vatandaşlarla bir araya gelinerek istişareler sonucu alınan fikirler doğrultusunda Hacı Hayri Caddesi’nde 6 metre genişletilecek yol ve kaldırımların yapım çalışmaları devam ediyor. Bağkur Caddesi’nde ise kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmaları yapılıyor.
Yol, kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmalarına ilişkin açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz günlerde şehrin iki farklı noktasında başlatılan çalışmaların kısa sürede tamamlanarak hizmetine sunulacağını kaydetti. 
Ekiplerin dekoratif aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmalarını da hızla tamamlanacağını belirten Başkan Yanılmaz, Hacı Hayri ve Bağkur Caddelerini yepyeni bir görünüme büründürerek hizmete sunacaklarını kaydetti. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.