40 güvenlik korucusu alınacak

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde görev yapmak üzere 40 güvenlik korucusu alınacak.

40 güvenlik korucusu alınacak
İlçe Haberleri

Elazığ’ın Arıcak ilçesinde görev yapmak üzere 40 güvenlik korucusu alınacak.
Arıcak Kaymakamı Mevlüt Şekerci Küplüce Köyü’nde  İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü ve Elazığ Valiliği onayı ile belirtilen Köy ve Mezralar da 40 erkek güvenlik korucusu alımı yapılacağını duyurdu.
15 Haziran mesai bitimine kadar Arıcak İlçe Jandarma Komutanlığına başvurularını yapan adaylardan müracaatları kabul edilenler, 15 - 22 Haziran tarihleri arasında açıklanacak.
40 yaşından büyük olmayanların başvurabileceği ilanda, adayların dosyasında bulundurması gereken belgeler şöyle: “Kaymakamlık Makamına Dilekçe. Adli Sicil  Belgesi. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği. Kimlik Fotokopisi. 6 Adet Vesikalık Fotoğraf. Askerlik Terhis Belgesi. İkametgâh Belgesi. Diploma veya Okur Yazar Olduğuna Dair Belge. Sağlık Raporu. Güvenlik ve Arşiv Araştırma Formu. Fiziki Yeterlilik Testi ve Mülakat tarihleri daha sonra ilan edilecek.”

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Hazar | 23 Mayıs 2018 12:08

    Ağrıyada alınsın lutfen

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.