500 öğrenci mezun oldu

Fırat Üniversitesi İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Kültür Parkta yapıldı.

500 öğrenci mezun oldu
Elazığ Güncel

Fırat Üniversitesi İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Kültür Parkta yapıldı.
Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, İnsani ve Sosyal Bilimle Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul, Fırat Üniversitesi Yöneticileri, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
İnsani ve Sosyal Bilimle Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul, fakülte olarak 43. Dönem mezunlarını vermenin sevincini yaşadıklarını belirterek, 500 öğrenciyi fakültelerinden mezun ettiklerini söyledi.
Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Fırat Üniversitesi olarak 2017-2018 eğitim öğretim yılı İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi mezuniyet törenine katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hayata atılacağınız bugünden itibaren rekabet içinde olacaksınız. Bu ortamda işinizi en iyi şekilde yapacağınıza olan inancım tamdır. Üniversitemiz akademik personelleri tarafından çok iyi yetiştirildiniz. Bundan sonraki hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Mezuniyet Töreni programı, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ve Akademik personel tarafından mezun öğrencilere başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.