500 öğrenciye kıyafet yardımı yapıldı

Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi 500 öğrenciye kıyafet yardımında bulundu.

500 öğrenciye kıyafet yardımı yapıldı
Elazığ Güncel

Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi 500 öğrenciye kıyafet yardımında bulundu.
500 adet verilen alış veriş çeki ile öğrenciler istedikleri kıyafeti alacaklar.
ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş ve dernek üyeleri alış veriş çekleri teslim etmek için KYK İl Müdürü Suphi Döner ve Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç’i ziyaret etti.
Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, Dernek olarak çocuklara ve gençlere çok önem verdiklerini ifade ederek “İnşallah tüm çocuklarımız yüzlerinde gülümsemeyle bayrama girer” dedi.
‘Dernek olarak çocuklarımızı bir nebze mutlu edebildiysek ne mutlu bize7 diyen ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş, “Bizim derneğimiz bir ekonomi derneği olmasına rağmen sosyal olaylarımızdan da asla uzak durmayacağız. Bugün de ASRİAD üyelerimizin desteği ile 500 tane evladımıza küçük de olsa yardımda bulunmak istedik. Elazığ’da faaliyet gösteren bir giyim firmamızla anlaşarak çocuklarımız aldıkları alış veriş çekleriyle istedikleri kıyafeti alacaklar. Ben tüm İslam âleminin şimdiden Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
KYK İl Müdürü Suphi Döner’de ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Yakup Baş ve dernek üyelerine duyarlılığından dolayı teşekkür etti.
Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç’te, bu tür duyarlı davranışların önemine dikkat çekerek yardım dolayısıyla ASRİAD’a teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.