600 gıda kolisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

Elazığ’da Ramazan ayı kapsamında ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı. 

600 gıda kolisi  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı
Elazığ Güncel

Elazığ’da Ramazan ayı kapsamında ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı. 
Elazığ’da Ramazan ayı kapsamında İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi Yetim Komisyonu tarafından yetim, muhacir ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı. Ramazan için hazırlanan 600 koli ailelerin evlerin teslim edildi. 
Ramazan ayı kapsamında yetim, muhacir ve ihtiyaç sahiplerine 600 koli gıda yardımında bulunduklarını belirten Cemiyetin Elazığ Şubesi Yetim Komisyonu Başkan Yardımcısı Abdultalip Demirtaş, “ Sloganımız ‘Mutlu olmak istiyorsan mutlu et’tir. Yetim komisyonunun amacı mazluma umut, muhacire ensar, yetime rahmet olmaktır. Bizler biliyoruz ki ramazan Peygamber efendimizin de ifade ettiği gibi rahmet, mafiret ve kurtuluş ayıdır. Bizler muhacir, yetim ve ihtiyaç sahiplerine sahip çıktıkça, bayramımız bayram olacaktır. Cemiyetimiz gıda ile insanların bedenlerine, ilim ile de ruhlarına hitap etmektedir” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.