Açık, Yüksek Danışma Kuruluna Seçildi

Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED 13. Olağan Genel Kurulu’nda Yüksek Danışma Kurulu’na seçildi.

Açık  Yüksek Danışma Kuruluna Seçildi
Elazığ Güncel

Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED 13. Olağan Genel Kurulu’nda Yüksek Danışma Kurulu’na seçildi.
TÜRKONFED’de 2015 yılından bugüne kadar Başkan Yardımcısı ve İş Dünyasında Kadın Komisyonu başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED’in 13. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimle TüRKONFED  Yüksek Danışma Kurulu’na seçildi.
Prof. Dr. Yasemin Açık, yeni seçildiği göreviyle ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “TÜRKONFED’de Başkan Yardımcısı ve İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı olarak geçirdiğim üç yıllık süreçte, ekip arkadaşlarımla birlikte  birçok önemli projeyi uygulamaya koyduk, ulusal ve uluslararası birçok organizasyonu gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de, Yüksek Danışma Kurulu’nda  aynı heyecan ve kararlılıkla yeni projelerin hayata geçmesi için emek ve çaba harcamaya
devam edeceğiz. TÜRKONFED, bünyesindeki 29 federasyon, 235 dernek üzerinden 24.100 iş insanı ve 40 binden fazla şirket ile ülkemizin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biridir. Hem ülkemiz hem de insanlarımız için yapacak çok iş ve proje var. Bu vesile ile TÜRKONFED’in 13. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını diliyor, genel kurulda seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum”
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.