Aday adayı Unat seçim çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı Sabri Unat, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.

Aday adayı Unat seçim çalışmalarına devam ediyor
Malatya
AK Parti Malatya Milletvekili aday adayı Sabri Unat, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Unat, Hacı Uğur Polat’ın Malatya için çok büyük işler yapan bir başkan olduğunu belirterek kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise, AK Partinin büyük bir dava partisi olduğunu ifade etti.

Sabri Unat’ın seçim çalışmasını çok yoğun bir şekilde sürdürdüğünü ifade eden Polat, Unat’a çıktığı yolda başarılar diledi.

Aday adayı Unat, daha sonra AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca’yı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkan Koca Unat’a başarılar diledi.

Unat daha sonra Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.