Ağar, esnafları ziyaret etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.

Ağar  esnafları ziyaret etti
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.
Zülfü Tolga Ağar, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen KOSGEB KOBİ Ge-lişim Destek Programı'nın tanıtım toplantısına katıldı. Ağar, toplantının ardından Üniversite Mahallesi Yahya Kemal Caddesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret etti. Esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet eden Ağar, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Vatandaşlar, Zülfü Tolga Ağar’a seçimlerde başarılar diledi. Ağar, daha sonra Mevlana Camii taziye evine giderek taziye ziyaretinde bulundu.
Milletvekili adayı Ağar, rahatsızlığı nedeniyle 9 yıldır yatağa bağımlı olarak hayatını sürdüren “Vatan Gözlüm” kitabının yazarı Nurçin Arlı’yı da evinde ziyaret etti. Arlı’ya geçmiş olsun dileğinde bulunan ve bir süre sohbet eden Ağar, kitap yazma azminden dolayı Arlı’yı kutladı. Arlı’nın Galatasaraylı olduğunu öğrenen Ağar, Gatasaray takımının imzalı formasını Nurçin’e göndereceğini söyledi. Ağar ayrıca, Nurçin Arlı’nın hazırlık aşamasında olan ikinci kitabının baskısını yapacağının sözünü verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.