AK Parti'de aday adaylığı başvuruları devam ediyor

AK Parti'de aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Son olarak Ramazan Acar AK Parti'den milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusu yaptı.

AK Parti  39de aday adaylığı başvuruları devam ediyor
Malatya
AK Parti’de aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Son olarak Ramazan Acar AK Parti’den milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Başvuru sırasında bir konuşma yapan Acar, “Bugün burada 24 Haziran’da yapılacak olan seçimle ilgili, başvurumuzu yaptık. Allah hayırlı uğurlu etsin. 24 Haziran’da çok önemli bir seçim yapılacak, geçtiğimiz referandum seçimiyle onaylanan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemimizle ilk defa bir Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Biz bu seçimde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı seçeceğiz. Bunun yanında bir de milletvekillerini seçeceğiz. Cumhurbaşkanımızın yanında güçlü bir meclise ihtiyacımız var. Onun için hepimize büyük görevler düşüyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun, Allah yolumuzu açık etsin” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.