"Allah De Yüreğinle" Elazığ'da

Günışığı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Kuşçubaşı'nın "Allah De Yüreğinle" isimli kitabı Elazığ'da satışa çıktı.

Allah De Yüreğinle Elazığ da
Kültür-Sanat

Günışığı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Murat Kuşçubaşı'nın "Allah De Yüreğinle" isimli kitabı Elazığ'da satışa çıktı.

Daha önce iki şiir kitabı yayınlanan Murat Kuşçubaşı'nın "Allah De Yüreğinle" adlı yeni kitabı önceki gün İstanbul'da okuyucularıyla buluşmuştu. 


Yediveren Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen "Allah De Yüreğinle" isimli kitap Elazığ'da Batı kitap evinde de satışa sunuldu. 

Okuyucularıyla buluşan 230 sayfalık kitapta Yüce Allah'ın 99 ismi farklı bir anlatım tarzıyla tasvir ediliyor. Kitapta Esmaül Hüsna'nın anlamı, ebced değerleri, zikir sayısı ve faydaları anlatılıyor. 

Yazar Murat Kuşçubaşı, kitabını şu ifadelerle anlatıyor: "Dil de Allah der, yüreğimizden çıkan ses de Allah der...Birinci ses sevgilinin evinin önünde durup onu çağırmaya benzer. İkinci ses, ermiş aşığın sevinç sesine benzer. Birinci ses duyulur. Ses güzel olabilir, lakin kapı açılır mı açılmaz mı bilinmez. İkinci ses yüreğin sesidir, o ses beyni etkiler, yankılanır; ruhu etkiler, bedeni etkiler, titreşir, titrer. İşte o sese kapı yok... O sese kilit yok... O sese engel yok, bent yok, duvar yok. Vuslat hemen başlar... Yüreğinle, yüreğinin diliyle Allah de, o kadar..."

Murat Kuşçubaşı'nın özveriyle hazırladığı kitabı Batı Kitapevi ve kitap satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.