Anlaşılan isim Oktay Derelioğlu mu?

Elazığspor’da Teknik Direktör belirsizliği sona eriyor. Bordo-Beyazlı ekibimizde yeni teknik direktörün Pazartesi günü kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Anlaşılan isim Oktay Derelioğlu mu
Spor

Spor Toto 1. Lig’de geride bıraktığımız sezonu Muammer Sürmeli ile tamamlayan Elazığspor’da teknik direktör belirsizliği nihayet son buluyor.
Hacı Murat Yümlü başkanlığında oluşan yönetim kurulunun daha önce görüşme yaptığı isimlerle uzlaşma sağlanamazken, anlaşılan ismin Pazartesi günü açıklanacağı bildirildi.
İlk olarak Osman Özköylü ile görüşen daha sonra ise Soner Tolungüç, Sefer Yılmaz, Oktay Derelioğlu ve Mustafa Sarıgül gibi isimlerle temas sağlayan başkan adayı Hacı Murat Yümlü’nün kararını Pazartesi günü kamuoyu ile paylaşacağı kaydedildi.
Alınan bilgilere göre anlaşılan ismin Beşiktaşın efsane isimlerinden Oktay Derelioğlu olduğu iddia edilirken, ulusal basında da bu iddiayı güçlendiren haberler servis edildi.
Öte yandan anlaşılacak olan teknik direktörün ekibinde Elazığlı antrenörlerin de görevlendirileceği öğrenilirken, Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın gibi isimlerin yeni teknik direktörle çalışmalarına kesin gözüyle bakılıyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.