Antrenörlerimizden onurlu davranış

Amasya Lokman Hekim Dağı’ndaki yırtık bayrağın yerine yeni bayrağı göndere çektiler…

Antrenörlerimizden onurlu davranış
Spor

Minikler İl Karmaları Türkiye Şampiyonasına için Amasya’da bulunan hentbol antrenörleri  Türk bayrağının yırtık kalmasına izin vermediler. Elazığ takımının antrenörü İsmail Bayraktar ve yardımcı antrenörü Aziz Karakaya gezmek için çıktıkları Amasya Lokman Hekim Dağı’nın zirveye yakın bir yerinde gönderde yırtık bir bayrak gördüler. Bu durum karşında dayanamayan vatansever antrenörlerimiz hemen bir bayrakalıp, ertesi gün Çorum Antrenörü Taner Adıkdı’yı da yanlarına alarak yerden 500-600metre yüksekte olan tehlikeli sarp kayalara tırmanarak şanlı bayrağımızı göklere çektiler. Amasya’da büyük ilgi gören ve sosyalmedyada beğeni toplayan bu davranış turnuvaya katılan antrenör ve sporcular tarafından ayakta alkışlandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Nilgün | 09 Temmuz 2018 11:39

    Bu vatan sizin gibileri oldukça bölünmez.Bu millet bayrağına vatanına sahiptir.Allah sizleri ve milletimizi her türlü kötülüklerden korusun.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.