Arıcak’a Kırtasiye Yardımı Yapıldı

“Goncalar Solmasın Derneği” ve Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği kırtasiye yardımı Arıcak’ta bulunan öğrencilere törenle verildi.

Arıcak  8217a Kırtasiye Yardımı Yapıldı
Eğitim

“Goncalar Solmasın Derneği”  ve  Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa organize ettiği kırtasiye yardımı Arıcak’ta bulunan  öğrencilere törenle verildi.  

Dernek başkanı Hacı Ormanoğlu, yaptığı açıklamada, amaçların bu eğitim yılında öğrencilere yönelik kırtasiye yardımlarını çoğaltmak olduğunu söyleyerek, “ Yardım kutusunda defter, pastel boya, kalemler, silgi ve kalemtıraş, cilt, etiket, kalemlik, diş fırçası ve macunu bulunuyor. Hayırsever vatandaşların bu kadar cüzi bir miktarla küçük öğrencilerin sevinçlerine ortak olmalarını bekliyoruz.” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN ise Bu anlamlı kampanya ya destek veren tüm gönüllülere ve Goncalar Solmasın Derneği yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu tür yardımların devamını diliyorum dedi.

 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.