Av. İbrahim Gök Ortaokulu’ndan Kaya’ya ziyaret

Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kayasporcuları ve hocalarını kutlayarak günün anısınaplaket takdim etti….

Av  İbrahim Gök Ortaokulundan Kayaya ziyaret
Spor

Türkiye Hentbol Finalleri’nde Elazığ’ı temsil edecek olan Av. İbrahim Gök Ortaokulu, Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya ile bir araya geldi
Av. İbrahim Gök Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol Takımı, Türkiye Yıldız Erkekler Yarı Final maçında rakiplerini yenerek, ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazandı. Yarı Finallerde Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya’nın tahsis ettiği otobüsle ulaşım giderlerini karşılayan başarılı okul, önceki gün Başkan Kaya’yı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya, sporcuları ve hocalarını kutlayarak günün anısına Av. İbrahim Gök Ortaokulu’na plaket takdim etti.
Ziyarete ilişkin olarak bir değerlendirme yapan Av. İbrahim Gök Ortaokulu Antrenörü Fethi Aydın, “Türkiye Finalleri’nde de Elazığ’ımızı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Maddi, manevi her zaman yanımızda olan AkçakirazBld. Başkanı Sebahattin Kaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.