Bagayoko ve Diarra Beğeni Topladı

Malili İki Futbolcunun Da Profesyonel Yapılması Bekleniyor

Bagayoko ve Diarra Beğeni Topladı
Spor

Elazığspor’un sezonun ilk yarısında denemek üzere Mali’den getirdiği Moussa Bagoyoko ile İdrisaa Diarra, U-21 takımında gösterdikleri performans ile teknik heyetten tam not aldılar. Her iki oyuncunun da yeni sezonda profesyonel yapılması bekleniyor.
Elazığspor’un tavsiye üzerine bir süre denemeye aldığı daha sonra ise lisans çıkararak U-21 Takımı’nda görev verdiği iki isim Moussa Bagoyoko ile İdrisaa Diarra, beklentileri karşılayarak teknik heyetten tam not aldı. Forvet arkasında görev yapan ve bu sezon 24 maçta forma giyen Moussa Bagoyoko, attığı 17 golle takımına büyük katkı sağladı.
Stoper mevkiinde görev yapan İdrissa Diarra ise 21 maçta forma giydi ve 3 kez de gol sevinci yaşadı. Daha şimdiden geleceğin yıldız adayları arasında gösterilen Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra, U21 Takımı’nda tecrübe kazandıklarını ve kendilerini geliştirdiklerini ifade ederlerken, hedeflerinin profesyonelliğe yükselip uzun yıllar Elazığspor’a forma giymek olduğunu söylediler. Öte yandan Elazığspor Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan ise yaptığı değerlendirmede, gerek Moussa’nın gerekse de İdrissa’in çok yetenekli futbolcular olduğunu ifade ederek, iki futbolcu için de yönetim kuruluna olumlu rapor verdiğini söyledi.
 
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Hidayet | 06 Mayıs 2018 23:07

    İstatistikler iyi. Zamanında sozlesme imzalanarak gelecek sezona hazır edilmeli

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.