Başbakan Yıldırım: 'Çakı gibi valiniz var'

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel'den bilgi alan Başbakan Binali Yıldırım vatandaşlara,' Çakı gibi valiniz var yerinde duramıyor' dedi.

Başbakan Yıldırım    39Çakı gibi valiniz var  39
Tunceli
Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel’den bilgi alan Başbakan Binali Yıldırım vatandaşlara," Çakı gibi valiniz var yerinde duramıyor" dedi.

Partisinin Tunceli’deki mitingi için kente gelen Başbakan Binali Yıldırım,Valiliği ziyaret etti. Ziyaret defterini imzalayan Başbakan Yıldırım, Vali ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel’den kentte yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Son dönemde yapılan çalışmaları öğrenen Başbakan Yıldırım, vatandaşlara da "Çakı gibi bir valiniz var Maşallah yerinde duramıyor. Hem belediye başkanı, hem vali, Tunceli için ilçeleri için çalışıyor, tebrik ediyorum. Hakikaten güzel, Tunceli’ye yakışır işler yapmış” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.