Başkan Adayından hazırım mesajı

Elazığspor Başkan Adayı Burak Çiftçioğlu, gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul için hazır olduklarını söyledi…

Başkan Adayından hazırım mesajı
Spor

Tetiş Yapı Elazığspor’da 26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adaylarından Burak Çiftçioğlu yazılı bir basın açıklaması yaptı.  Delegelerin Elazığspor’u yalnız bırakmamasına dikkat çeken Çiftçioğlu, Elazığspor’u içinde bulunduğu durumdan kurtarmanın boyunlarının borcu olduğu vurguladı.
Çiftçioğlu imzasıyla yapılan yazılı açıklamada; “Yapılacak olan kurula değerli delegelerimizin katılımı Elazığsporumuz’u karanlıktan ve sıkıntılardan kurtaracaktır. Herkesin üstüne düşeni yapmasını, Elazığsporumuzu yalnız bırakmamasını rica ediyorum. Bu zamana kadar yapılan yanlışlıkları ve yönetimsizliği inşallah güçlü kadromuz ve finansmanlarımız ile üstesinden geleceğiz. Kurumsal kimliğimiz vizyonumuz ile şanlı Elazığsporumuz’u hak etmediği yerden kurtarmak boynumuzun borcudur. Tüm delegelerimize ve Elazığspor için alın teri dökmüş ağabeylerime ve kardeşlerime müteşekkirim. Bu vesileyle tüm delegelerimizi Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan olağanüstü genel kurul toplantısına bekliyoruz. Yapacak çok işimiz var. Allah, yar ve yardımcımız olsun” denildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.