Başkan Gülenç, şehit ailesini yalnız bırakmıyor

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ve Askerlik Şubesi Başkanı Alper Akçe ile birlikte geçen hafta Hatay'ın Yayladağı ilçesinde şehit düşen İlhami Çelebi'nin baba evini ziyaret etti.

Başkan Gülenç  şehit ailesini yalnız bırakmıyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ve Askerlik Şubesi Başkanı Alper Akçe ile birlikte geçen hafta Hatay’ın Yayladağı ilçesinde şehit düşen İlhami Çelebi’nin baba evini ziyaret etti.

Şehit ailesinin ziyaretinde konuşan Gülenç, “Bütün Şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehitlerimize ve gazilerimize her daima minnettar olduğumuzu belirtmek isterim. Devlet olarak Şehit ve Gazilerimizin hatıralarına, ailelerine sahip çıkmak bizim için öncelikli vazifedir” dedi.

Şehit Babası Cemal Çelebi ise, “Ziyaretiniz bizleri fazlasıyla mutlu etti. Allah ülkemize zeval vermesin Baş göz üstüne geldiniz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.