Bayram öncesi tatlıcılar denetlendi

Elazığ’da faaliyet gösteren tel kadayıf üretim ve satış yerlerini denetlendi.

Bayram öncesi tatlıcılar denetlendi
Elazığ Güncel

Ramazan Bayramı öncesi gıda denetimlerini arttıran Gıda ve Yem Şubesi ekipleri,  İl Müdürü Turan Karahan, Gıda ve Yem Şube Müdürü Cemal Çetinkaya ile birlikte Gazi Caddesinde faaliyet gösteren tel kadayıf üretim ve satış yerlerini denetledi.
İl Müdürü Turan Karahan vatandaşların sağlığıyla ilgili konularda kesinlikle taviz vermeyeceklerini ifade ederek, "Halkımızın sağlığı temel önceliğimiz. Bu kapsamda, rutin olarak sürdürdüğümüz çalışmaları Ramazan ayında daha da sıklaştırdık. Bayramı öncesi yaptığımız denetimlerde herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmadık. Halkımız tatlılarını güvenle tüketebilir" dedi. 
Vatandaşları, ucuz ve sağlıksız ortamda imal edilen tatlılardan uzak durmaları konusunda da uyaran İl Müdürü Karahan, herkesin sağlıklı ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesini diledi.  
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • hanifi | 14 Haziran 2018 11:04

    Zaten Ev Baklavaları Yapan Yerlere Rağbet Oluşmaya Başlamış.Artık Bu Glikoz Yüzünden Vatandaşlar Tatlılarını Ya Evde Yapıyorlar Yada Ev Baklavası Yapan Yerlerden Alıyorlar.

  • alii | 14 Haziran 2018 11:01

    Aldığımız Tatlılarda Kim GLİKOZ Kullanıyorsa Hakkımı Helal Etmiyorum, Eminim Hiç Kimse Helal Etmiyordur.Glikozun Bütün Hastalıkların Baş sebebi olduğunu biliyormuydunuz.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.