Beklenen kaldırım çalışması yapıldı

Elazığ’ın Rüstempaşa ve Rızaiye Mahallesi’nde uzun süredir düzenlenmesi beklenen kaldırımlarda çalışma gerçekleştirildi. 

Beklenen kaldırım çalışması yapıldı
Elazığ Güncel

Elazığ’ın Rüstempaşa ve Rızaiye Mahallesi’nde uzun süredir düzenlenmesi beklenen kaldırımlarda çalışma gerçekleştirildi. 
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Rüstempaşa ve Rızaiye Mahallesi’nde yürütülen çalışmalar kapsamında üç boyutlu parke taşları kullandı.
Şehrin genelinde asfalt, kaldırım ve park bahçe ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz “Şehrin estetiğinin yanında vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir şekilde kaldırımları kullanmalarını amaçlıyoruz. Belediye olarak hedefimiz yolları ve kaldırımları sorun olmaktan çıkarmaktır. Kaldırım ve yürüyüş yollarını engellilerin de kullanabileceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu çalışmalarımız sadece merkezde değil, tüm mahallerimizde devam edecektir. Halkımıza hizmet noktasında daha kaliteli yaşam standartları oluşturabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Ercan | 30 Mayıs 2018 09:28

    Ne zaman kaldırım belediyeciliğini bırakıp da doğru dürüst işlere başlayacağız? Merak ediyorum!

  • Turgay23 | 30 Mayıs 2018 07:56

    Malatya yolunda, belesiye binasının tam karşı ve yol boyu güya elbüs gelecek diye genişletildi. Kaldırımlar atıl bir vaziyette. Belediye binasının önündeki üstgeçit üstündeki teller,kablolar öylece duruyor. Belediye uyuyor. Yazıklar olsun.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.