Belediye Başkan Adayları Elazığspor İçin Toplanıyor

Elazığspor’da 11 Aralık Salı günü gerçekleştirilecek olan kongre öncesinde, siyasi parti il başkanları ile belediye başkan adayları önümüzdeki günlerde Elazığspor Tesisleri’nde bir araya gelecekler.

Belediye Başkan Adayları Elazığspor İçin Toplanıyor
Spor

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in kulübün içerisinde bulunduğu süreçle ilgili brifing vereceği Belediye Başkan Adayları ve Siyasi Parti İl Başkanları önümüzdeki günlerde Elazığspor Tesisleri’nde bir araya gelecekler.
İstifa kararı alan Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in daveti üzerine Elazığspor Tesisleri’nde toplanacak olan siyasi parti il başkanları ile belediye başkan adayları, yapılacak olan görüşmede kulübün içerisinde bulunduğu süreçle ilgili detaylı bilgi alacaklar ve kısa vadede çözüm yolları arayacaklar.
Alınan bilgilere göre Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil’in Ak Parti Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban ve İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ’ın yanı sıra siyasi parti il başkanlarıyla da görüştüğü ve bu isimleri Elazığspor Kulübü’ne davet ettiği öğrenilirken, belediye başkan adayları ve il başkanlarının toplantı zamanını 1-2 gün içerisinde belirleyecekleri ve buna göre tarafların Elazığspor Tesisleri’nde bir araya gelecekleri belirtildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.