Belediye şut çalıştı

Cumartesi günü oynanacak maç için Denizli’ye hareket edecek Temsilcimiz Elaziz Belediyespor bu zorlu maçın hazırlıklarını tamamladı…

Belediye şut çalıştı
Spor

Sezonun son maçında play-off adına Kızılcabölükspor’la kritik bir maça çıkacak Temsilcimiz Elaziz Belediyespor’da bu maçın hazırlıkları dün yapılan tek antrenman ile tamamlandı…
Denizli Ekibi karşısında puan veya puanla almanın hesaplarını yapan Kırmızı-Lacivertliler teknik heyetin antrenman programı doğrultusunda tek çalışma gerçekleştirdi.
Saat 15:30’da Elazığ Belediyespor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 90 dakika süren günün tek çalışmasında Kırmızı-Lacivertli Oyuncular şut çalışması yaptılar.
Teknik Direktör Alaattin Tutaş ile Yardımcı Antrenörler Ender Çınar, Samet Erdem ve Kaleci Antrenörü Sinan Gerçek gözetiminde yapılan çalışmada tüm futbolcular yeraldılar.
Yapılan tek antrenmanla Kızılcabölükspor Maçı hazırlıklarına nokta koyan Kırmızı-Lacivertli Temsilcimiz Elaziz Belediyespor  14:50 Uçağı’yla Denizli’ye hareket edecek. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.