Belediyespor’da 9 Futbolcu Takımdan Ayrıldı

Elaziz Belediyespor’da sözleşmesi sona eren 5 isimle yeni mukavele yapılmazken, Elazığspor’dan kiralanan 5 futbolcu ise takımlarına geri döndü.

Belediyesporda 9 Futbolcu Takımdan Ayrıldı
Spor

Geride bıraktığımız sezonda küme düşme hattından gelip Play-Offoynayrak büyük bir başarıya imza atan ElazizBelediyespor’da, gözler yeni sezona çevrildi.
Kırmızı-Lacivertli ekibimizde yeni sezon öncesinde 4 futbolcunun sözleşmesi biterken, bu isimlerle yeniden mukavele yapılması beklenmiyor. Buna göre Okan Sarı, Fahri Genç, Abdullah Temircan, Nihat Apaydın’la sözleşme teklifi yapılmazken, bu gelişmenin ardından Okan Sarı’nın 68 Aksaray Belediyespor’a imza attığı öğrenildi.
Öte yandan geçtiğimiz sezon Elazığspor’dan kiralanan futbolcular Kadir Taşoğlu, Eren Çinkılınç, Muhammet Akyıldız, Onur Alsu ve Okan Aytekin’in de sözleşmeleri sona ererken, bu futbolcuların Elazığspor’a dönecekleri kaydedildi.
ElazizBelediyespor’da Teknik heyetin vereceği rapora göre Elazığsporlu futbolcuların yeniden kiralanabileceği bildirilirken, eksik mevkiler için de gelecek rapor doğrultusunda transfer çalışmalarının başlayacağı ifade edildi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.