Belge ücretleri kaldırıldı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, alının karar ile üyelere ücret karşılığı verilen belge ücretlerinin kaldırıldığını açıkladı.

Belge ücretleri kaldırıldı
Elazığ Güncel

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, alının karar ile üyelere ücret karşılığı verilen belge ücretlerinin kaldırıldığını açıkladı.
Asilhan Arslan, konu hakkında yaptığı değerlendirmede, “Odamızın seçim süreci içerisinde ziyaret ettiğimiz Oda üyelerimizin ilk tepkisi Odadan talep edilen belgelerden alınan ücretler konusu idi. Oda üyelik ve hizmet bedellerinin yasal boyutlar çerçevesinde alınması kanuni bir zorunluluk olmasına karşın verilen belgelerden alınan ücretler Oda Meclisi ve Yönetim Kurulu kararı ile gerçekleşmektedir. Seçim süreci içerisinde temel amacımızın üye memnuniyetini artırmak ve iş dünyasının önündeki temel problemleri ortadan kaldırmak olduğunu her platformda dile getirdik. İfade ettiğimiz ve verdiğimiz her sözün hizmet dönemimiz içerisinde sonuna kadar arkasında durarak Elazığ ekonomisini bir adım öne taşıma gayretimiz devam edecektir. Bu doğrultuda; Üyelerimizin ücret karşılığında aldıkları Oda Faaliyet Belgesi, Ticari İkametgah Belgesi, Ortaklık Teyit Belgesi, Ortaklık Durum Belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi, İhale Durum Belgesi, Oda Kayıt Belgesi ve bunların İngilizce formları 23 Mayıs 2018 tarihinden itibaren ücretsiz olacaktır. Oda üyelerimiz bu belgeleri e-imzalı olarak Odamız web sitesi üzerinden ya da bizzat Odamızı ziyaret ederek ilgili birimlerimizden temin edebilirler. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak üye memnuniyetini yükseltecek girişim ve çalışmalarımız başlamış olup, sürecin üyelerimize ve ilimiz iş dünyasına hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” dedi.  

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.