Bismil'de Grup Tillo'ya yoğun ilgi

Diyarbakır'ın Bismil ilçe Belediyesinin Ramazan programı kapsamında düzenlediği Grup Tillo'nun ilahi dinletisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bismil  39de Grup Tillo  39ya yoğun ilgi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil ilçe Belediyesinin Ramazan programı kapsamında düzenlediği Grup Tillo’nun ilahi dinletisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bismil Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla her gün çeşitli programlar düzenliyor. Bu kapsamda Hükümet Konağı önünde iftarda vatandaşlarla bir araya gelen Grup Tillo, ilahiler söyledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşan Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, Ramazan ayının Bismil’de daha bir güzel olduğunu belirterek, "Belediye olarak Ramazan’da çok güzel programlara imza atıyoruz. Bu programların ardında çok emekler var. Teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel programlarla Ramazan’ı tamamlayarak bayrama kavuşacağız. Belediye olarak her zaman halkımızın hizmetinde ilçemizi geliştirerek müziğini, kültürünü, parklarını, alt yapısını ve çevresini bir bütün olarak geliştireceğiz" dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.