‘Bizim yaptıklarımızın hayalini kuramazsın’

Elazığspor Eski Başkanı Selçuk Öztürk, mevcut başkan Hacı Murat Yümlü’ye seslenerek taraftarların sabrını taşırmadan ve kulübü daha fazla uçuruma sürüklemeden görevi bırakmasını istedi…

Bizim yaptıklarımızın hayalini kuramazsın
Spor

Elazığspor Eski Başkanları’ndan Selçuk Öztürk yazılı bir basın bildirisi yayımlayarak Başkan Hacı Murat Yümlü’nün basın toplantısında kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi…
Oldukça sert ifadelerde bulunan Eski Başkan Selçuk Öztürk, Yümlü’nün kendilerinin döneminde yaptıklarının hayalini bile kuramayacağını, kulübün daha fazla zarar görmemesi ve taraftarların sabrını taşırmaması adına biran önce görevi bırakması çağrısında bulundu. 
Öztürk’ün basın açıklamasından satır başları şöyle; 

BİZİM YATIKLARIMIZA NE KAPASİTEN NE DE ÇAPIN YETER
“Kısa bir süre önce Elazığsporumuzun gerçekleştirilmiş olan Olağanüstü Genel Kurulu’nda bir önceki yönetim tarafından kapalı kapılar arkasında yapılan pazarlıklar sonucunda desteklenerek seçilen yeni başkan Yümlü sanal sayfalara yansıyan ancak tarafımca hiçbir şekilde beyanda bulunmadığım yazılımlardan dolayı şahsıma ve yine çok değerli eski başkanlarımızdan Sayın Hayrettin Karamazı’ya, kendini bile ifade etmekten aciz olan biri tarafımdan saçma sapan söylemlerde bulunulmuştur. Elazığspor gibi şerefli bir kulübe daha 15 günlük müstane başkan olmuş cebinden üç beş kuruş ödemelerde bulunmuş ve siyasetçisinden yerel idarecilerine ve bizlere mahalle ağzıyla ithamlarda bulunuyorsun. Yümlü’ye sözüm şudur. Senin bizim yaptıklarımızı gerçekleştirmeye ne kapasiten ne de çapın yeter. Bizim yaptıklarımızın sen hayalini bile kuramazsın.” 

KULÜBÜ DAHA FAZLA UÇURUMA SÜRÜKLEME
“Bizler Elazığsporumuzun bayrağını 4 büyüklerin statlarında dalgalandırdık. Bizler Türk Futboluna 6 tane teknik dirketör kazandırdık. Bizler Serdar Gürleri, Deniz Yılmaz’ı, Onur Ayık gibi kaç tane futbolcuyu Türk Futboluna kazandırdık. Bizlerin Elazığspor’a çok ucuz maliyetlere getirip oynattığımız yabancı oyuncularımızı dünya futboluna kazandırdık. Bizler küme düştük ama yılmadan Elazığsporumuzu Süper Lig’in kapısına kadar getirdik. Seni destekleyen eski yönetime elimizle teslim ettik. Senin gibi onlarda beceriksiz çıktı. Biz altyapıdan oyuncular çıkardık. Kulübümüzün U-16 Takımını Türkiye Şampiyonu yaptık. Biz Türkiye Kupası’nda Galatasaray’ı yendik. Büyük başarı elde ettik. Fenerbahçe’ye içeride dışarıda kök söktürdük. Bizim hedefimiz her daim Süper Lig oldu. Bizler bu başarılara hep kendi maddi imkânlarımızla gerçekleştirdik. Bu kafayla giderseniz sonumuz 3. Lig olur. Benim sosyal medyada bir açıklamam olmadı. Bugün değerli basınımızın aracılığıyla çağrıda bulunuyorum. Taraftarlarımızın daha fazla sabrını taşırmadan kulübümüzü daha fazla uçuruma sürüklemeden var git yoluna kardeşim.” 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 7

 • Zalım Gakko | 16 Temmuz 2018 14:19

  Elazığspor'u tarihinin en büyük borç batağına sokup kaçan bu adam değilmiydi. Ne yüzle konuşuyor anlamış değilim. Elazığspor taraftarının nefretle adını bile duymak istemediği tek adam varsa o da sensin Selçuk efendi. Bir Elazığspor taraftarı olarak senin ismini duyduğumda miğdem bulanıyor Selçuk efendi. Bizden uzak Allaha yakın ol Selçuk.

 • Memed | 16 Temmuz 2018 09:57

  Koskoca Elazığda seni seven tek bir insan yok Selçuk. Sesini kes ve Elazığspordan elini ayağını çek Selçuk. Sen Elazığsporu batırdın Allah'ta seni batırsın Selçuk.

 • Mete | 14 Temmuz 2018 12:47

  Selçuk sen Elazığsporu batırdın birde çıkıp utanmadan konuşuyorsun.

 • Mali | 13 Temmuz 2018 11:29

  Elazığspora tarihinin en büyük zararını veren bu tip cahil cühela insanlar hala konuşur ya bende ona yanarım.

 • alii | 13 Temmuz 2018 08:47

  Allah Söyletmiş Doğruları, Onun Verdiği Zararı Hiç Kimse Hayal Edemez.Bunu Tüm Elazığ Biliyor...

 • MehmetDEMİR | 12 Temmuz 2018 11:35

  Doğru söylüyorsun Elazığspora senin verdiğin zararı hiç kimse hayalinda bile veremez Selçuk. Senin bi suçun yok Selçuk, seni Elazığspora başkan yapanları Allaha havale ediyor ve haklarımı helal etmiyorum Selçuk. Senin gibi birini ben bakkalıma çırak yapmam ama sen Elazığspora başkan oldun. UTANÇ VERİCİ bir durum ama burası Türkiye işte.

 • Cemil | 11 Temmuz 2018 18:48

  23 tirolyonnan teslim aldin 120 tirolyonnan teslim etin ve kactin tabi bunu kimse hayel edemez sende utanma olsa konusmassin

 • Ana Sayfa
 • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.