‘Bulut ne tarafa, tarlayı o tarafa sürmeyin’

Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır, yalan, ihanet ve acı dolu bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek yeni sezonda da başarının gelmeyeceğini söyledi.

Bulut ne tarafa  tarlayı o tarafa sürmeyin
Spor

Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır Elazığspor’un geçtiğimiz sezon yalan, ihanet ve acı dolu bir sezon geçirdiklerini ve bu sezonda da başarının gelmeyeceğine inandıklarını belirterek bu takımın gerçek sahibinin taraftarlar olduğunu kaydetti…
Efsaneler Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, geçtiğimiz sezon kötü bir sezonun yaşandığını bundan sonra da temsilcimiz için işlerin çok da iç açıcı görünmediğini belirterek; “Yalan, ihanet ve acı dolu bir sezonun ardından, bir kez daha görülmüştür ki; bu sezonda çok üzüleceğiz bu takımın gerçek sahibi dar alanda kısa paslarla başkan ve yönetici olanlar değil taraftardır.”dedi.
Eleştirilerini sürdüren Efsaneler Taraftarlar Grubu Başkanı Serkan Çayır; “Artık mızrak çuvala sığmamaktadır. Elazığspor; gerek iç saha maçlarında ve gerekse deplasmanlarda kendisine tutkuyla bağlı binlerce taraftarını binlerce taraftar ki; genci-yaşlısı, kadını-erkeğiyle toplumun her kesiminden, her eğitim seviyesi ve her gelir düzeyinden sevdalısıyla artık karar mekanizmalarında yer almayı hak etmektedir.”ifadelerinde bulundu.
Taraftarın artık sabrının kalmadığının altını çizen Çayır; “Zamanından ve ailesinin rızkından fedakarlık eden, cefayı çeken ve sevdasının peşinde kar kış – iç saha deplasman demeden koşan cefakar taraftarımızın sabrı kalmamıştır.”dedi.
Artık taraftarlar olarak haklıya haklı, haksıza haksız diyeceklerini kaydeden Serkan Çayır; “Yeter artık. Gelin hep beraber bu takımı ait olduğu lige taşıyalım. O sene bu sene olsun. takıma sahip çıkın. Herkes bir tribün lideri, dernek başkanı olmuş, ona vuruyor, buna vuruyor.  Futbolun F’sini bilmeyen adamlar yorum yapıyor. Hani benim bir lafım var; bulut ne tarafa, tarlayı o tarafa sürmeyin… Biz bu takıma bedel ödedik, cefasını çektik, bu saatten sonra da sefasını kimseye sürdürmeyiz. Ben ve grubum bu saatten sonra haklıya haklı, haksıza haksız.”diyerek sözlerini noktaladı.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.