Caner ve Emre imzaladı

Bordo-Beyazlı Transfer Komitesi sol bek mevkisi için 2 oyuncu ile sözleşme imzaladı…

Caner ve Emre imzaladı
Spor

Bordo-Beyazlı Trnasfer Komitesinin daha önce prensip anlaşmasına vardığı Caner Bulut ile Emre Öztürk kendisini Bordo-Beyazlı Renklere bağlayan imzayı attılar…
Elazığspor yönetimi bir yandan borçların yapılandırılması, transfer tahtasının açılması konusunda çalışmalarını yürütürken yeni sezon için transfer çalışmalarını da sürdürüyor. TY Elazığspor kulübünden yapılan yazılı açıklamada geçtiğimiz yıl defans oyuncusu olarak forma giyen Emre Öztürk ile 2 yıllık,  Büyükçekmece Tepecikspor’da forma giyen Caner Bulut’la 1 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.
İç Transferde şuana kadar Mehmet Yiğit ve AdemAlkaşi ile sözleşme imzalayan Elazığspor Transfer Komitesi son olarak genç sol bek Emre Öztürk’le de 2 yıllık anlaşma sağladı.
Transfer ile ilgili olarak Bordo-Beyazlı Kulüpten şu açıklama yapıldı. “Kulübümüz defans oyuncusu Emre Öztürk ile yeniden anlaşmaya varmıştır.Kulüp Başkanımız Hacı Murat Yümlü’nün gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda Emre Öztürk ile 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır.Emre Öztürk’e bordo-beyaz forma altında başarılar dileriz.Elazığspor Kulübü”
İç transfer çalışmalarının yanı sıra dış transfer çalışmalarını da ara vermeden sürdüren Elazığspor Caner Bulut’la da 1 yıllık sözleşme imzaladı. Geçmiş dönemlerde Bordo-Beyazlı formayı giye tecrübeli sol bek için Elazığspor Resmi İnternet Sitesi’nden; “Kulübümüz son olarak Büyükçekmece Tepecikspor’da forma giyen defans oyuncusu Caner Bulut ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştır.2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında da kulübümüzde forma giyen Caner Bulut’a hoş geldin der, bordo-beyaz forma altında başarılar dileriz.” İfadelerine yer verildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.