CHP'nin en genç kadın milletvekili adayı çalışmalarını sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) en genç kadın milletvekili adayı 24 yaşındaki Berivan Alabalık, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

CHP  39nin en genç kadın milletvekili adayı çalışmalarını sürdürüyor
Diyarbakır
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) en genç kadın milletvekili adayı 24 yaşındaki Berivan Alabalık, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

24 Haziran’da yapılacak 27. dönem milletvekili seçiminde CHP Diyarbakır 5. sıra milletvekili adayı olan Berivan Alabalık, partilerinde en genç kadın milletvekili adayı olduğunu söyledi. Gençlerin problemlerinin her zaman siyasilerin dilinde olduğunu ancak ne anlaşılabildiğini ne de çözümlenebildiğini vurgulayan Alabalık, bu sorunlara anca gençlerin yoğunlukta olduğu bir meclis ile çözüm üretilebileceğini söyledi.

Seçime sayılı günler kala hiç hız kesmeden esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Alabalık kendini tanıttı, dert dinledi çözüm üretti. Alabalık, seçim çalışmaları kapsamında gittiği yerlerde görüştüğü vatandaşları pazar günü partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin düzenleyeceği mitinge davet etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.