Cip Barajı Mesire alanı misafirlerini ağırladı

Elazığ protokol üyeleri Cip Barajı Mesire Alanı’nı gezdi.

Cip Barajı Mesire alanı misafirlerini ağırladı
Elazığ Güncel

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kolordu Komutanı Osman Erbaş, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, Jandarma Komutanı Necip Çarıkcıoğlu ve beraberindekiler Cip Barajı Mesire Alanı’nı ağaç dikimi gerçekleştirdiler.
Cip Barajı Mesire Alanı’nı bir yıl gibi kısa bir süre içinde tamamladıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “ Cip Barajı Mesire Alanı’nda her isme özel bir ağaç dikiyoruz. Bugünde Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Kolordu Komutanımız Osman Erbaş, Fırat Üniversitesi Rektörümüz Kutbettin Demirdağ, Jandarma Komutanımız Necip Çarıkcıoğlu kendi isimlerine ait ağaçları diktiler. Yıllar sonra geldiklerinde ağaç üstündeki isimliği tekrar görme imkanları olacak. 6 Mayıs 2018 tarihi itibariyle Cip Barajı Mesire Alanı’nı tamamen halkın hizmetine açmış olacağız. Şimdiden Elazığ’ımıza hayırlı uğurlu olsun.”
Cip Barajı Mesire Alanı’nı gezip görme fırsatı bulduklarını ifade eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise, “Elazığ bu tür projelerle Türkiyede yaşanabilir şehirler arasında ilk sıralara yükselmeye devam edecek. Biz her zaman bu tür projelerle gurur duyuyoruz. Şehrin gelişimine katkı sunan bu hizmetler için başkanımızı tebrik ediyoruz. Hizmetler sonucunda gittiğimiz yerlerde vatandaşımızdan olumlu tepkileri alıyoruz. Bu hizmetten dolayı Başkanımızı tebrik ediyoruz bu hizmetler gerçekten çok önemli hizmetler” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Hükmü Bey | 25 Nisan 2018 08:40

    Bu tarz haberleri foto galeri ile zenginleştirmenizi ümit ediyoruz.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.