Çocuklar için kamp programı kayıtları başladı

Elazığ Aile Danışma ve Eğitim Merkezi, okulların tatil olmasının ardından, keyifli eğlenceli ve bol aktiviteli bir kamp programı için kayıtlar başladı.

Çocuklar için kamp programı kayıtları başladı
Elazığ Güncel

Elazığ Aile Danışma ve Eğitim Merkezi, okulların tatil olmasının ardından, keyifli eğlenceli ve bol aktiviteli bir kamp programı için kayıtlar başladı.
‘Yazımızda Gelişen Nesil Var’ sloganıyla düzenlenecek kamptan 7-13 yaş arası çocuklar yararlanabilecek.
Özellikle tatil dönemlerinde çocuklara yönelik destekleyici, yol gösterici programlarla dikkat çeken Aile Danışma ve Eğitim Merkezi ADEM, yaz tatili döneminde de geniş kapsamlı, eğitici, öğretici ve eğlenceli yaz çocuk kampı programında çocukların sosyalleşmelerine, davranış ve becerilerinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenecek yaz kampı, 2-23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.
ADEM bünyesindeki uzmanların öncülüğünde düzenlenecek kamp programına katılacak çocuklar; hitabet ve diksiyon, hızlı kitap okuma teknikleri, yazarlık atölyesi, manevi değerler,  zeka ve strateji oyunları, müzik, resim çalışmaları gibi etkinliklerin yanı sıra bir dizi gezi programı, at binme, bisiklet turları, doğa yürüyüşleri, yüzme, okçuluk ve unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunları ile dolu dolu bir hafta geçirecekler.
Kamp programına ilişkin yapılan açıklamada, ücretsiz olarak düzenlenecek programa 7-13 yaş arası çocukların katılabileceği belirtilerek,  başvuruda bulunacak velilerin detaylı bilgiye İzzetpaşa Mahallesi Şehit Yüzbaşı Tahir Caddesi NO:19’da bulunan Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi ve merkeze ait (424) 2385059 nolu telefondan ulaşabilecekleri ve kayıt için şahsen müracaat etmeleri gerektiği ifade edildi. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.