Dereağzı’nda 3 Elazığ’lı

Elazığ Fenerbahçe Futbol okullarından 3 yetenekli futbolcu Fenerbahçe alt yapı seçmeleri için Dereağzı tesislerine davet edildi…

Dereağzında 3 Elazığlı
Spor

Her ilde olduğu gibi Elazığ’da da faaliyetlerini sürdüren Fenerbahçe Futbol Okulları, sporium 23 tesislerinde çalışmalarına devam ediyor. Güneydoğu Anadolu birincisi olan Elazığ Fenerbahçe Futbol Okulları bu başarının yanı sıra 3 yetenekli futbolcuyu Dereağzı tesislerine göndermenin hazırlığını yapıyor.
*“Elazığ’ı Güneydoğu Anadolu Bölgesinde temsil edeceğiz” 
Fenerbahçe futbol okullarının çalışmaları hakkında bilgiler veren Koordinatör Remzi Kuvar, “4. Yılımızı doldurduk spor okulu olarak Cumartesi, Pazar günleri çalışmalarımız devam ediyor. Yalnız Temmuz ve Ağustos ayında 3 güne dönüyoruz. Yani 15 güne kadar 3 günlük çalışmalarımız başlayacak. Yoğun bir tempo, cbayağı bir koşuşturmalı yoğun ilgi olan bir spor okuluyuz. Geçen ay Gaziantep’te bölgeler turnuvasına katıldık. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde 2006-2007 yaş grubunda Güneydoğu Anadolu Bölge birincisi olduk. Ayrıca temmuz ve Ağustos ayında bölge şampiyonları hepimiz Dereağzında buluşup büyük bir turnuva yapacağız. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ilimiz Elazığ’ı biz temsil edeceğiz. Geçen Şubat ayında Antalya’da büyük bir kampımız oldu. Yoğun bir katılım oldu. 3 tane sporcumuz geçen hafta bilgilendirdiler ve dere ağzında misafir ettiler. Götüreceğiz inşallah gelecekleri güzel olacak. Çocuklarımızı Fenerbahçe Kulübüne kazandıracağız ve kazandıramasak bile çocuklarımız için çok güzel bir deneyim ve kazanım olacak” ifadelerini kullandı. Fenerbahçe alt yapı seçmelerine seçilen futbolcular ise heyecanlı ve mutlu olduklarını söylediler.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.