Derin ve Kocaman Şehir Hastanesi’nde göreve başladı

Çocuk Endokrin Uzmanı Uz. Dr. Selami Kocaman ve Çocuk Nöroloji Uzmanı Uz. Dr. Hatice Derin Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde göreve başladı.

Derin ve Kocaman Şehir Hastanesinde göreve başladı
Elazığ Güncel

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Hastanemiz halkımıza ve bölge illerine kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmak üzere hekim kadrosunu güçlendirmeye devam etmektedir. Bu kapsamda Çocuk Nöroloji Ve Çocuk Endokrin alanında hizmet sunmak üzere ilgili dal hekimlerimiz hastanemizdeki görevlerine başlamıştır. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Çocuk Endokrinoloji alanında yan dal eğitimini tamamlayan Çocuk Endokrin Uzmanı Uz. Dr. Selami Kocaman ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde Çocuk Nöroloji alanında yan dal eğitimini tamamlayan Çocuk Nöroloji Uzmanı Uz. Dr. Hatice Derin hastanemizdeki görevine başlamışlardır. Elazığ Fethi sekin Şehir Hastanemiz her alanda olduğu gibi hekim kadrosu konusunda da kendini güçlendirmeye ve Halkımıza etkili bir şekilde sağlık hizmeti sunmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.