Diarra geri geliyor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor, sözleşmesini fesheden Senegalli golcü Lamine Diarra ile yeniden anlaşmaya hazırlanıyor…

Diarra geri geliyor
Spor

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’la 1 sene daha sözleşmesi bulunmasına rağmen geçtiğimiz hafta alacaklarını gerekçe göstererek FİFA’ya başvuran ve sözleşmesini tek taraflı fesheden Senegalli Golcü Oyuncu yuvaya geri dönmeye hazırlanıyor…
Geçtiğimiz sezon 15’i ilk 11 olmak üzere 17 maçta 1348 Dakika süreyle sahada kalan ve 8 gol kaydeden Senegalli 34 yaşındaki forvet oyuncu Lamine Diarra’nınElazığspor’a dönmeye sıcak baktığı yeni sezonda bordo-beyazlı formayı giymek istediği öğrenildi.
Spor servisimizin edindiği bilgilere göre Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü ile görüşen ve Elazığspor’a dönebileceğini kaydeden Diarra’nın tek şartı geçmişe dönük alacaklarının ödenmesi. Görüşmelerin devam ettiği ve alacaklarından bir kısmında indirim istenilen Diarra’nın bu teklife olumlu cevap vermesi bekleniliyor. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.