Diriliş Gençlik Federasyonundan Ak Parti Bağlar ilçesine ziyaret

Diriliş Gençlik Federasyonu Bölge Başkan Yardımcısı Aziz Kaçmaz ve beraberindeki federasyon üyeleri Ak Parti Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer'i ziyaret edip bir süre fikir alışverişinde bulundu.

Diriliş Gençlik Federasyonundan Ak Parti Bağlar ilçesine ziyaret
Diyarbakır
Diriliş Gençlik Federasyonu Bölge Başkan Yardımcısı Aziz Kaçmaz ve beraberindeki federasyon üyeleri Ak Parti Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer’i ziyaret edip bir süre fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette Aziz Kaçmaz, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’ye destek vereceklerini söyledi. Kaçmaz, özellikle Bağlar ilçesinde seçimlere videolu anket ile destek vereceklerini dile getirdi. AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu seçimlerin her zamankinden daha önemli olduğunu belirterek ülkesini seven herkesin destek vermesi gerektiğini ifade etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.