Diyar Masa ekipleri çocuklarla buluştu

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan Diyar Masa Gezici Ekipleri, Büyükşehir Belediyesi'ne ait kreş ve oyun odalarında eğitim gören çocukları ziyaret ederek oyuncak dağıttı.

Diyar Masa ekipleri çocuklarla buluştu
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan Diyar Masa Gezici Ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’ne ait kreş ve oyun odalarında eğitim gören çocukları ziyaret ederek oyuncak dağıttı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan Diyar Masa Gezici Ekipleri, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çocuklara yönelik hizmet veren gündüz bakım evleri ve oyun odalarını ziyaret etmeye devam ediyor. Benusen’de 100 çocuğun faydalandığı Oyun Odaları’nı ziyaret eden ekipler, çocuklara oyuncaklar hediye ederek, oyunlar oynadı.100 çocuğa oyuncak dağıtıldı

Benusen Oyun Odaları’nda eğitim gören çocukları ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Diyar Masa Gezici Ekipleri, 60 kız çocuğa oyuncak bebek, 40 erkek çocuğa ise oyuncak araba dağıttı. Ekipler, ardından çocuklarla oyunlar oynayıp, şarkılar söyledi. Diyar Masa Gezici ekipleri, çocuklara yönelik çalışmalarına devam edecek.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.