Diyarbakırlılardan Ramazan etkinliğine yoğun ilgi

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Belediyesi Ramazan ayı boyunca Dağkapı Meydanı'nda düzenlediği etkinliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Diyarbakırlılardan Ramazan etkinliğine yoğun ilgi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Belediyesi Ramazan ayı boyunca Dağkapı Meydanı’nda düzenlediği etkinliklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Yenişehir Belediyesinin Dağkapı Meydanı’nda düzenlediği Ramazan etkinlikleri sürüyor. Etkinliğe, dün Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklar da katıldı. Çocuklar, animasyon gösterileri ve Hacivat-Karagöz gösterileri ile doyasıya eğlendi. Animasyon gösterilerinin ardından tasavvuf musikisinin en önemli isimlerinden kabul edilen Sami Savni Özer sahneye çıktı. Özer, güçlü sesi ve özgün yorumu ile Diyarbakırlılara güzel bir Ramazan gecesi yaşattı. Özer, Diyarbakır’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yenişehir Belediyesi Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’a teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.