Drone-Workshop Eğitimleri Başlıyor

Elazığ'da hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve çağın gereksinimlerini yerine getirebilmek amacıyla Drone-Workshop eğitimleri verilecek.

Drone-Workshop Eğitimleri Başlıyor
Elazığ Güncel

Elazığ Genç Yaşam Merkezi’nde hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve çağın gereksinimlerini yerine getirebilmek amacıyla Drone-Workshop eğitimleri verilecek.
Kültür Park’ta yer alan Genç Yaşam Merkezi bünyesinde robotik kodlama eğitmenleri tarafından verilecek derslerde, gençlere Drone sektörünün tanıtımı, Drone parçalarının tanıtım ve tasarımı, insansız hava araçlarına ait bilgi ve uçuş eğitimleri üzerine bir dizi bilgi aktarılacak. Drone cihazının etkin kullanımını artırmak adına düzenlenecek eğitimler 4 hafta sürecek. Eğitim sonunda ise adaylara katılım sertifikası verilecek.
Yapılan açıklamada 12-25 yaş arası gençlere yönelik düzenlenecek Drone-Workshop eğitim başvuruları için, adayların 1 adet fotoğraf ve kimlik fotokopisi ile Kültür Park Cami yanında bulunan Genç Yaşam Merkezi’ne müracaat etmeleri gerektiği belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.