Düşünmek için süre istedi

Elazığspor’da İç Transferde Emre Öztürk ile yapılan ilk görüşmeden sonuç alınamadı…

Düşünmek için süre istedi
Spor

Elazığspor’un yeni sezon sol bek mevkisi için kadroda düşündüğü Emre Öztürk ile yapılan ilk görüşmeden olumlu sonuç alınamadı…
Temsilcimiz Elazığsporla sözleşmesi 2019 yılına kadar devam eden ancak alacakları ödenmediği için Türkiye Futbol Federasyonuna başvurarak sözleşmesini fesih eden ve serbest kalan Emre Öztürk ile yeniden masaya oturuldu.
Geçtiğimiz gün Elazığ’a davet edilen Emre Öztürk ile yapılan ilk görüşmeden bir sonuç çıkmadı. Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü ile kulüp tesislerinde görüşme yapan Emre Öztürk’ün düşünmek için süre istediği öğrenildi.
Emre’nin geçen sezon alacaklarının yanı sıra yeni sezon içinde peşinatını istediği öğrenilirken, Başkan Adayı Yümlü’nün yeni sezon sözleşmesi için Emre’den indirime gitmesini istediği bildirildi.
Emre Öztürk, 2017-2018 futbol sezonunda Elazığspor forması altında 1’i Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere toplam 20 maçta görev yapmıştı. Bordo-beyazlı kulüpte şu ana kadar iç transferde sadece Mehmet Yiğit ile anlaşma sağlanırken, Emre Öztürk’ün bayramdan sonra bir görüşme daha yapmak için Elazığ’a geleceği öğrenildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.