El emeği eserler beğeniye sunuldu

Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptıkları el işi göz nuru eserler yılsonu sergisiyle beğeniye sunuldu.

El emeği eserler beğeniye sunuldu
Elazığ Güncel

Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptıkları el işi göz nuru eserler yılsonu sergisiyle beğeniye sunuldu.
Baskil Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce açılan kursların yılsonu sergisindeki eserler göz kamaştırdı. Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptıkları el işi göz nuru eserler yılsonu sergisiyle beğeniye sunuldu. 
Sergi açılışında bir konuşma yapan Baskil Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Ergen halk eğitim merkezlerinin önemine vurgu yaparak şunları kaydetti ‘Öğrenmenin yaşı yoktur’ sloganıyla yola çıkan halk eğitim merkezleri her yaştan insana birçok konuda eğitimler vererek yüz binlerce kişiyi öğrenmeye, üretmeye toplumuna ve devletine faydalı birer birey olmalarına katkı sağlamaktadır. Ben bu serginin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve bizleri bu günde yalnız bırakmayan büyüklerime teşekkür ediyorum.”
Daha sonra bir konuşma yapan Baskil Belediye Başkanı Av. İhsan Akmurat, Baskil Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun kurulması ve bu günlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Baskil Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerlerine sertifikaları verildi ve katılımcılarla beraber sergi gezildi. 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.