Elazığ'a Geliyorlar...

Elazığ a Geliyorlar
Kültür-Sanat

Bu yıl 7. Düzenlenecek olan Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali Kapsamında Efsane Ekip Hababam sınıfı kadrosu Elazığ’a gelecek.

12-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali kapsamında Türk Sinemasının efsane kadrosu Hababam sınıfı ekibi Elazığ’a gelecek ve festival kapsamında Elazığlı sanatseverler ile buluşacak.

Festival hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Sinema Derneği Başkanı Serdar Kara Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali bu yılda Elazığlılar ile Türk Sinemasının efsaneleşmiş karakterlerini buluşturacağını söyledi.

Kara açıklamasına şu ifadeler ile devam etti; Bu yıl 7. Düzenleyeceğimiz ve her yıl bir önceki yıldan daha fazla renk katarak hazırladığımız Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali bu yılda çok renkli anlara sahne olacak. Bu yıl Elazığlı hemşerilerimizi Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali kapsamında efsane Türk Filmi Hababam Sınıfı oyuncuları ile buluşturacağız.  Festival kapsamında Elazığ’a gelecek olan ekip Elazığlılarla buluşacak.

Elazığ ve Bölgede önemli bir marka olan Uluslararası Çaydaçıra Film ve Sanat Festivali Elazığlıların desteği ile bu yılda dünyada ve Türkiye’de adını duyuracak ve çok başarılı bir festival gerçekleştirilecek. Tüm Elazığlıları 12-17 Mayıs tarihleri arasında Türk Sinemasının efsane isimleri ile buluşmaya davet ediyorum.” dedi

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.