Elazığ'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Başbakan Binali Yıldırım’ın yarınki Elazığ ziyareti nedeniyle, bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Elazığ da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Elazığ Güncel

Başbakan Binali Yıldırım’ın Elazığ ziyareti nedeniyle, bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak.
Başbakan Binali Yıldırım’ın 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenleneceği miting nedeniyle bazı cadde ve sokaklar geçici olarak trafiğe kapatılacak ve bazı güzergâhlarda park yapılmasına izin verilmeyecek.
Bugün Saat 20.00’dan miting bitimine kadar trafiğe kapatılacak ve park yapımına müsaade edilmeyecek yollar şöyle:  Merkez PTT önünden Hürriyet Caddesi istikameti, İzzetpaşa Camiinden Saat Kulesi istikameti, İzzetpaşa Camiinin her iki tarafından Valilik istikametine Kazım Bayer, İzzetpaşa ve Yüzbaşı Tahir Caddeleri.
Miting başlangıcından bitimine kadar trafiğe kapatılacak ve park yapımına müsaade edilmeyecek yollar şöyle: Balakgazi Caddesi (Hozat Garajından itibaren İzzetpaşa Camisine kadar), Gazi ve Valifahribey (Ahmet Aytar Meydanından itibaren) Caddeleri ve bu caddelere çıkan tüm yollar, Bosna Hersek Bulvarı Buzhane Kavşağından itibaren ve alt geçit.
 Yarın 07.00’dan itibaren miting bitimine kadar park yapımına müsaade edilmeyecek yerler şöyle: Cahit Dalokay Caddesinin tamamı ve cadde boyunca kaldırım üzeri, Atatürk Bulvarının tamamı ve kaldırım üzeri, Gazi, Valifahribey, Hürriyet ve Zübeyde Hanım Caddeleri, Bosna Hersek Bulvarı (Buzhane Kavşağından itibaren PTT istikametine). 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.