Elazığ'da görevli müdürün hesabından iğrenç paylaşım

Elazığ’da bir ortaokulunun müdürü H.U’nun adıyla açılmış bir hesap ile Twitter’dan skandal bir paylaşım yapıldı.

Elazığ da görevli müdürün hesabından iğrenç paylaşım
Elazığ Güncel

Elazığ’da bir ortaokulunun müdürü H.U’nun adıyla açılmış bir hesap ile Twitter’dan skandal bir paylaşım yapıldı.
Kullanıcılara kapalı olan H.U. isimli hesaptan yaklaşık 3 ay önce yapılan paylaşım gündeme bomba gibi düştü.
Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ağır hakaretlerde bulunulan paylaşıma tepkiler çığ gibi büyüyor.
Avukat Celal Ülgen’in Çanakkale ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yaptığı paylaşıma yanıt verilen paylaşım mide bulandırdı.
Atatürk’le ilgili bir paylaşıma hesaptan, "Atatürk bir sıradan askerdi. İmanlı, ihlaslı, abdestli, namazlı olan TSK’sı kurtardı bu milleti. Her ilde pavyon garılarıyla yatan Atatürk kurtarmadı bunu bilin" diyerek yanıt verildi. 
Paylaşıma tepki gösteren kullanıcılar, paylaşımlarında suç duyurusunda bulunarak Emniyet Genel Müdürlüğü’nün hesabını etiketlediler.
Gösterilen tepkilere karşı hesap kullanıcısı adını ve profil resmini değiştirdi ve paylaşımı sildi.

HESABIN KENDİSİNE AİT OLMADIĞINI İDDİA ETTİ
Söz konusu hesabın kendine ait olmadığı iddia eden müdür ise, hesabın kendisine ait bir hesap olmadığını, kendi adını kullanarak paylaşım yapanlardan şikâyetçi olduğunu söyledi.
Müdür H.U’nun görev yaptığı okulun hesabından "Okul Müdürümüzün adına açılan fake hesapla devlet büyüklerine ve siyasi parti liderlerine hakaretler edilmiştir. Bu fake hesapla ilgili Savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur" mesajı paylaşıldı. 

Atatürk’e yönelik yapılan o paylaşım şöyle:

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.