Elazığ güvenli bir şehir mi?

Elazığ’ın huzurlu ve güvenli bir şehir olup olmadığını vatandaşlara sorduk Elazığ halkının büyük çoğunluğu, şehrin huzurlu ve güvenli olduğu yönünde görüş beyan etti.

Elazığ güvenli bir şehir mi
Özel Haber
568 bin nüfuslu Elazığ’da huzur ve güvenliğin hangi düzeyde olduğunu vatandaşların ağzından dinledik.
Vatandaşların büyük bir çoğunluğu, kentin güvenli ve huzurlu olduğu yönünde açıklama yaparken, bazı vatandaşlar uyuşturucu madde kullanan şahıslar ve Suriyeli mültecilerden şikayetçi oldu.
 
Elazığ’ın güvenlik açısından Doğu’daki en huzurlu şehirlerden biri olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Elazığ yaşanabilir bir şehir. Arada sırada bazı olaylar yaşanabilir. Ama genel olarak şehrimiz huzurlu bir şehir.” açıklamasında bulundular.
Vatandaşların açıklamaları şöyle:
Sizce, Elazığ huzurlu bir şehir mi?

MEHMET ZEKİ
Elazığ huzurlu bir şehir. Her yönden huzurlu. Bakın ne güzel geziyoruz, oturuyoruz, sohbet ediyoruz. Bundan daha iyi huzur olur mu? Böyle huzurlu bir memleket görmedim.

ABDULAZİZ ÇAKMAK
Elazığ rahat bir şehir. Huzurlu bir şehir. Rahatız. Çok şükür bir sıkıntı yok. Emniyetimiz çalışıyor.

SERDAR TARHAN
Elazığ güvenli bir şehir. Asayiş yönünden de yeterli önlemler alınıyor. Huzurlu bir şehir. Olay pek olmuyor. Bir sıkıntı yok.
 
ALPARSLAN BUYTOZ
Öncelikle günışığı gazetesine vatandaşların sorunlarını dinlediği için, görüşlerini aldığı için teşekkür ediyorum. Elazığımız gerçekten çok güzel bir şehir. Suyun ve yeşilliğin olduğu bir şehir. Elazığ gerçekten yaşanabilecek bir şehir. Asayiş uygulamalarını güzel buluyorum.  Ama gençlerimiz eskiye nazaran çok bozulmuş. Kurtlar vadisi dizisini izledikten sonra öğretmenevi önü doluyor. Gençlerimiz komple bozulmuş.

ALİ YILDIZ
Elazığ huzurlu. Ses seda yok. Allah’a şükür. Her taraf gül gülistan. Her yerde oturuyoruz, her yerde geziyoruz. Gece geziyoruz, gündüz geziyoruz. Elazığ’da herhangi bir sıkıntı yok. Bugün şehirlerin içinde en temizi, en sağlıklısı Elazığ’dır. Bakın rahat rahat gelmiş burada oturuyorum. Her yerde ezanımız okunuyor. Camilerimiz dolup taşıyor. Daha bundan huzurlu şehir mi olur. Her yerde polis var. Emniyet geziyor. Daha bundan huzurlu yer olur mu.
 
CEMİL DAĞAŞAN
Türkiye sınırları içerisinde en güvenli şehirlerden biri Elazığ’dır. Bir sıkıntı yok. Çok şükür bugüne kadar bir sıkıntımız olmadı. Asayiş uygulamaları da çok güzel. Bazı ufak tefek şeyler olur tabi, bunlar normaldir. Türkiye şehirleri içerisinde en güzel yer, en huzurlu yer Elazığ’dır. Şehrimiz iyidir. İnşallah bozulmaz. Yıllardır biz bu memlekette yaşıyoruz. Bu memleketin çocuğuyuz. Biz şuana kadar bir sıkıntı yaşamadık. Gerçekten emniyet güçleri güzel çalışıyor. Valiliğimize, belediyemize, emniyetimize teşekkür ediyoruz.
 
HAKAN KARAHAN
Elazığ’da daha çok güvenlik önlemi alınabilir. Mesela polis memurlarını pek fazla göremiyoruz. Daha çok araba içinde devriye atıyorlar. Güvenlik açısından çok şükür ama daha iyisi olabilir. 
 
MUSTAFA KESER
Elazığ pek huzurlu değil. İnsanlar çok bozulmuş. Eskisi gibi değil. Asayişi iyi değil. Gençler bozuk. Grup halinde ballici her tarafta dolu. Milleti rahatsız ediyorlar. Önlem alınmalı. Çok kötü yani.
 
MURAT KARAATLI
Elazığ huzurlu bir şehir. Emniyet çalışıyor. Asayiş uygulamaları yeterli düzeyde. Diğer şehirlere nazaran Elazığ güvenli  ve yaşanacak bir şehir.

MUHİTTİN ÇİÇEK
Bence Elazığ huzurlu bir şehir. Güvenlik sorunu yok bana göre. Emniyetimiz çalışıyor, belediye çalışıyor. Diğer şehirlere oranla Elazığ en önde gelebilir. Huzurlu bir şehir. Gençlerimiz de iyi her yönüyle. Tabi bazı kenar mahallelerde bazı gençler in kötüye düştüğünü biz de duyuyoruz. Emniyetimiz de bunun üzerinde duruyor.
 
HAYRETTİN BAL
İnsanlarımız ekseriyetle iyiler. Elazığ çok farklı, rahat ve güvenli bir şehir. Ben çok yerleri gezdim. Elazığ birçok yerden iyi diyebilirim. 
 
MEHMET HOŞLAR
Ben Ankaralıyım. Öğrenciyim. Elazığ gördüğüm kadarıyla güzel bir şehir. Olay görmedim çok fazla. Elazığ yaşanabilir bir şehir.

HASAN YAKUT
Elazığ güzel bir şehir. Ben Malatyalıyım. 1,5 haftadır geziyoruz. Şimdilik bir sıkıntı yok. Malatya’ya göre Elazığ küçük bir şehir. Ama Elazığ da yaşanabilir bir şehir.

VELİ TAŞ
Elazığ hoş bir şehir. İnsanları hoş. Her şeyi güzel. Rahatlıkla her tarafta gezip oturabiliyoruz. Elazığ her yönden olumludur, her yönden hoştur.

ÖMER KILIÇ
Doğu illerinde en güvenilir yer Elazığ’dır. Güvenilir bir şehir. Herhangi bir şikayetimiz yok güvenlik konusunda. İş konusunda Elazığ’da biraz sıkıntı var. İş sahaları açılmalı. Bunun dışında büyük bir sıkıntımız yok.
 
GÖÇMEN TUTAL
Benim üst komşuma hırsız girdi. Bir aydır hiçbir haber yok. Sokaklar güvenli. Akşamları pek dışarı çıkmıyoruz ama güvenli bence.

MEHMET TUTAL
Ben doğma büyüme Elazığ çocuğuyum. Elazığ eskiden bu kadar kalabalık değildi. Yabancılar çok Elazığ’da. Ama yinede  başka yerlere nispeten güvenli ve güzel bir şehir. Elazığ ilerlemeye başladı. Elazığ hakikaten güzel ilerliyor. Gittikçe de güzel olacak inşallah. Ama bugün Suriyeliler doldu içeri. Ama haddinden fazla olmaması lazım. Haddinden fazla olunca millet rahatsız oluyor.
 
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.